niedziela, 31 marca 2013

Scenariusz - G-Dragon (+ogłoszenie)

Zastanawiałam się też ostatnio czy aby nie dodać jakiegoś scenariusza. Tak się składa że mam jeden , ale przy okazji chciałam ogłosić to że piszę scenariusze na zamówienie wiec jak chcecie napiszę coś dla każdego , zamówienia można zgłaszać pod każdym postem :3 Scenariusz z G-Dragonem - Pierwsze spotkanie 


Twoja koleżanka była wielka fanka Big Bang. Zawsze lubiłaś słuchać ich piosenek ale nigdy nie interesowałaś się nimi zbytnio. Jednak dziś były jej urodziny i w niespodziankę zabrałaś ja na fansing. 
Jadąc w busie ona podskakiwała na siedzeniu i klaskała w dłonie a ty siedziałaś jakbyś jechała na skazanie. Z przystanku ruszyłyście do budynku . W środku była już duża ... Wieeeelkkkaaa kolejka fanów. Ustawiłyście sie na końcu , ale w ciągu minuty był to już środek i nie dlatego że szłyście do przodu tylko dlatego że z tyłu ktoś ciągle przychodził. 
W końcu byłyście o krok od nich . Dragon przyjrzał się wam jeszcze jak stałyście w kolejce. Uśmiechnął się tak pogodnie że aż zrobiło ci sie ciepło w środku . Twoja przyjaciółka skakała z nogi na nogę i rozglądała się z gotową kartką. W końcu podeszłyście do Bangów. Jako pierwsze przyjaciółka zaczepiła T.O.P'a . A tobie pozostał każdy inny po kolei . Padło na Dragona. 
- Jak masz na imię ? - spytał.
- ___________- powiedziałaś z uśmiechem .
- Ładne imię ! Dzisiaj pierwszy raz je słyszę ... - powiedział ucieszony .
Pisał coś długo zasłaniając kartkę. W końcu oddał ją i dorzucił koszulkę. 
- Do zobaczenia ! - pomachał. 
Zapominając o spojrzeniu na kartkę zabrałaś przyjaciółkę i odetchnęłaś. 
- Co ci ? - spytała uradowana .
- Masz racje , oni są straaaszzzniiee zachwycający . Tak sie ciesze że cie tu zabrałam. 
- Aaaaaa widzisz ! Co ci napisali ? Bo mi T.O.P narysował serduszko .
Spojrzałaś na kartkę. Widniał tam numer telefonu i wielkie " XOXO" . Odwróciłaś się za siebie . Dragon pokazał dłonią gest który mówi żebyś do niego zadzwoniła. Uśmiechem pożegnałaś się z nim. Wracając do domu bardzo sie cieszyłaś. A przyjaciółka nadal skakała na fotelu i machała kartka sobie przed oczami . 


Dodam że scenariusz był napisany dla przyjaciółki ale myślę że sie z nim wami podzieli xD 2 komentarze: